Jak zmienić hasło do konta bibliotecznego.
1. Wchodzimy na stronę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie
2. Wybieramy zakładkę „Czytelnik”
3. Otwieramy „Konto czytelnika”
4. Wybieramy „Zarejestruj/zaloguj”
5. Zaznaczamy „Nie pamiętam loginu/hasła
6. Wpisujemy nasz adres email
7. Klikamy "wyślij dane"
8. Logujemy się na skrzynkę pocztową i odbieramy email z naszym loginem i tymczasowym hasłem.
9. Po zalogowaniu zmieniamy hasło.
#nprcz
Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła swoich partnerów do udziału we wspólnym szkoleniu „Dialog w działaniu. Sposoby i metody”. To były intensywne dwa dni: uczyliśmy się jak diagnozować potrzeby, szukaliśmy swoich mocnych stron, wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych oraz rozmawialiśmy o dostępności dla osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem. Pracować z Wami i dla Was było czystą przyjemnością. Wiemy już, że rozmowy z Wami są niesamowicie ważne oraz że empatia wiele ułatwia. Liczymy na to, że razem uda nam się zrobić wiele dobrego. Czas na przerwę... do października.
Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
@CytajmyDobreKsiazki
@mkdnis
@NarodoweCentrumKultury
Nowości w Oddziale dla Dzieci
SZTUKA na poMOC - pomóżmy dzieciom odnaleźć się w nowej rzeczywistości po pandemii. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na wyjątkowe warsztaty kaligrafii i arteterapii pod okiem ekspertów. Poprzez twórczą ekspresję dzieci będą pozbywać się złych emocji, uwalniać te dobre i radzić sobie z trudnymi doświadczeniami. Nauczą się bycia ze sobą i budowania relacji. Warsztaty poprowadzą: Urszula Wieńska (kaligrafia) i Joanna Sierzputowska (arteterapia). Zapisy: Filia Nr 2 MBP w Iławie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 26a, tel. 89 649 16 33 Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Będziemy mówić o ataku na Iławę, bojach o Ostródę, marszu na Lubawę, …. i wielu innych wydarzeniach z końca największego konfliktu zbrojnego na świecie. Zapraszamy na spotkanie z historią i Tomaszem Glinieckim, naukowo związanym z Muzeum Stutthof w Sztutowie, który opowie o końcowych miesiącach II Wojny Światowej na dzisiejszych ziemiach północnej Polski. Jego najnowsza książka „Odciąć Prusy Wschodnie! Pancerna szpica operacji mławsko-elbląskiej Armii Czerwonej w styczniu 1945 roku” to opis który daje zupełnie nowy obraz wojny, zmieniający dotychczasowe postrzeganie konfliktu w jego regionalnym ujęciu.
Zapraszamy do Czytelni Ogólnej 17 września na godz. 17.00
Tomasz Gliniecki: doktor nauk humanistycznych; historyk, pedagog, dziennikarz. Był zastępcą dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz redaktorem naczelnym „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Obecnie pracuje naukowo w Muzeum Stutthof w Sztutowie. Zainteresowania badawcze lokuje głównie na styku historii wojskowości z medioznawstwem. W wielu publikacjach prezentuje przebieg oraz propagandowe aspekty walk o dawne Prusy Wschodnie i Zachodnie w 1945 roku.
"Obiektyw duszy"
To wystawa fotograficzna pokazująca świat oczami Ewy J. Słusznik oraz dziennikarki Beaty Bujnowskiej Kowalskiej.
Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy urodzin i 15. rocznicy śmierci Stanisława Lema, oraz ustanowienia pisarza Patronem Roku 2021, zapraszamy Was do zapoznania się z wystawą pt. „Stanisław LEM”, która poświęcona jest najwybitniejszemu przedstawicielowi polskiej fantastyki naukowej.
lista_filmow_maj2021.xml
lista_filmow_maj2021.pdf
Strona 1 z 3
poniedziałek: 1000 - 1800 wtorek: 1000 - 1800 środa: 900 - 1500 czwartek: 1000 - 1800 piątek: 1000 - 1800 sobota: 800 - 1500